בנייה ועיצוב אתרים בוויקס - wixproisrael.com

״תהליך בניית אתר כולל מספר שלבים בהם אנו מלווים את הלקוח ומעדכנים אותו בכל עת על סטטוס הפרויקט, תוך התחשבות בדרישות משתנות אשר מתעדכנות לעיתים גם תוך כדי פיתוח האתר.

צוות וויקס פרו ישראל

החלק הראשון בתהליך העבודה שלנו כולל אפיון האתר בשיתוף עם הלקוח באמצעות פגישה ראשונית הנועדה להגדיר את המטרות והיעדים של בניית אתר האינטרנט. לאחר שיחה העורכת בין חצי שעה לשעה וחצי, ניתן להבין ולהגדיר בבירור את הצרכים של הלקוח ולהגיש הצעה מותאמת הכוללת את כלל הפתרונות.

1

אפיון הפרויקט

לאחר אפיון הפרויקט, יתבצע תהליך עיצוב ממשקי משתמש הכולל סקיצות UI / UX מופשטות לחלוקת המבנה העיצובי לאזורי תוכן בדגש על הגשמת המטרות האסטרטגיות של אתר האינטרנט.

2

עיצוב ממשק משתמש

בשלב השלישי בתהליך, יתבצע שדרוג ועיצוב ממשק המשתמש לעיצוב אתר אינטרנט בתצורתו הסופית. בשלב זה, משתתף הלקוח בתהליך ומקבל לידיו את סקיצות האתר, לצורך מתן פידבק / הערות. לאחר סקירה משותפת עם הלקוח, נקבע סבב עדכונים ושינויים אשר מתבצעים בתוך כשבוע. בסיום התהליך, הלקוח מאשר את שביעות רצונו מנראות האתר והעיצוב הגראפי.

3

עיצוב גרפי

זהו השלב בוא אנחנו לוקחים את כל חומר הגלם שלכם ומעלים אותו לאתר, לאחר עריכה חיתוך והתאמה

4

העלאת תוכן ראשונית

כאשר סיימנו את תהליך העיצוב, התוצר מועבר לצוות התכנות הדואג להפוך את העיצוב לאתר באמצעות חיתוך של העיצוב שילוב של תמונות שונות, סטיילינג CSS, בניית מבנה האתר, תכנות פונקציונליות ואנימציה.בסוף התהליך הלקוח מקבל גישה לצפייה בהתקדמות הבנייה באמצעות כתובת זמנית לאתר האינטרנט.

5

תכנות ואנימציה

לאחר העלאת התוכן, תתבצע הטמעה של מערכת ניהול תוכן ממודל לבחירת הלקוח. מערכת ניהול תוכן מאפשרת ללקוח לערוך, למחוק ולעדכן אזורים באתר האינטרנט בכל עת. בכדי לספק מענה מקיף

6

הטמעת מערכת ניהול תוכן

בשלב זה, מתבצעות בדיקות מקיפות לאתר האינטרנט טרם עלייה לאוויר. כחלק מבדיקות האיכות, מתבצעת סקירה לגורמים הבאים: התאמת האתר לכלל המכשירים(טלפונים שונים, טאבלטים, מחשבים ניידים, מסכי מחשב וכיו"ב), בדיקת מהירות טעינת העמודים באתר ואופטמיזציה למנועי חיפוש

7

בדיקות איכות QA

האתר עולה לכתובת הראשית מתווספת לדומיין תעודת SSL להצפנת נתונים והאתר זמין לכולם ברשת האינטרנט.

8

הדרכה ועלייה לאויר

WixProisrael.com © בנייה וניהול אתרי וויקס

הפנייה נישלחה בהצלחה

נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה

הפנייה נישלחה בהצלחה