למה חשוב שיהיה לכם בלוג באתר?

אחת האסטרטגיות לשיפור האתר מבחינת הקידום האורגני היא בלוג מקצועי לעסק עם תכנים מעוררי עניין הנוגעים לעסק שלכם. על פי מחקרים, לחברות שבאתר שלהם ישנו בלוג אקטיבי, בשוואה לאלו שאינן מתחזקות בלוג, כלומר מידת החשיפה שלהם לקהל הגולשים ואפשרות ההתקשרות שלהם איתם גבוהה פי מונים מאתרים שלא דואגים לכך. לכן רצוי מאוד, לצד אתר מעוצב ועדכני לשלב באתר שלכם בלוג המתעדכן באופן תדיר.

איך בלוג באתר עוזר למשוך תנועה?

בכל פעם שאתם מעלים פוסט לבלוג באתר אתם יוצרים דף נוסף שמתווסף לאינדקס של גוגל וזה מספק לכם הזדמנויות נוספות להופיע במנוע החיפוש ולמשוך תנועה באופן אורגני. בנוסף לכך, עדכון והעלאת פוסטים בבלוג משמשים כרמז נוסף עבור מנועי חיפוש לכך שהאתר שלכם פעיל ושעליהם לסרוק אותו באופן תדיר כדי לראות האם יש בו תוכן חדש ולהציף אותו בתוצאות החיפוש.

קידום במנועי החיפוש (SEO) אחד הקריטריונים החשובים ביותר לאלגוריתם החיפוש של גוגל הינו תוכן איכותי, מקורי ועדכני. ככל שהתוכן באתר שלכם יהיה רלוונטי יותר עבור הגולשים שלכם כך גם יעלה הדירוג שלו והוא יעלה למיקום גבוה יותר בתוצאות החיפוש. בנוסף, אתרים שדואגים להעלות תוכן חדש לאתר באופן שוטף תמיד יקבלו עדיפות בתוצאות החיפוש על פני אתרים סטאטיים שבהם התוכן משתנה לעיתים רחוקות או לא משתנה בכלל. בלוג באתר שלכם יאפשר לכם להעלות בקלות תוכן חדש ורלוונטי וכך "למצוא חן" בעיני גוגל. יצירת תוכן לא מוגבל בזמן להבדיל מתוכן שיווקי שמפורסם או מקודם ברשתות החברתיות, לתוכן בבלוג שלכם יש חיי מדף ארוכים יותר והוא מהווה נכס דיגיטלי אמיתי שיכול לייצר לידים (פניות) מהאתר שלכם גם חודשים רבים לאחר שהעלתם אותו לאוויר. ביסוס מומחיות בתחום בלוג הוא דרך מצויינת להראות עד כמה אתם בקיאים ומקצועיים במה שאתם עושים. בעולם שבו קיימים כל כך הרבה שחקנים בכל תחום, הידע והמומחיות שלכם בענף יכולים להיות היתרון הגדול ביותר שלכם מול המתחרים שלכם ולעשות את ההבדל הקטן עבור מי שמחפש להשתמש בשירותים שלכם. להעביר מידע חיוני לגולשים שלכם הגולשים שמגיעים לבלוג שלכם יכולים לגלות לכם לא מעט עליהם ועל קהל היעד שלכם. פרמטרים כמו נפח תנועה, זמן ממוצע בכל פוסט וכדומה יעזרו לכם להבין לעומק אילו נושאים הכי מעניינים את הגולשים שלכם ואילו פוסטים מניעים לפעולה יותר מהאחרים ומעודדים את המבקרים בבלוג ליצור איתכם קשר מיידי באמצעות האתר.

10 צפיות0 תגובות

נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה

הפנייה נישלחה בהצלחה